SK Hořovice – SK Petřín Plzeň B 2:1 (1:0)

Ve třetím kole 4. ČFL jsme si připsali první vítězství v sezoně. Čtvrteční oslavenec Nikolas Wacker si v parném počasí nadělil ke dvacátým narozeninám dvě branky do sítě rezervy Petřínu Plzeň.
Petřínskou defenzivu jsme mohli prolomit už v počátku utkání, kdy centroval Hlídek na Mareše, jeho hlavičku ale lapil hostující brankář. Vzápětí jsme chybovali v rozehrávce, ale podržel nás Beran. Nadále jsme tlačili, po střele Hlídka dorážel Vokůrka, ale i tentokrát hezký zákrok vytasil hostující golman. Netrvalo to dlouho a Záluský poslal do šance Wackera, jenž tváří tvář brankáři zachoval chladnou hlavu a poslal nás do vedení.
Bohužel se nám nepodařilo zachytit start druhého dějství a ani ne po minutě na hřišti jsme inkasovali. Po centru Smetany zakončoval Wacker, brankář hostů míč vyrazil na tyč. Ve velké příležitosti byl Záluský, ale levačkou míč netrefil ideálně. To nás ale nemuselo mrzet, protože po hezké akci tria Mareš, Vostárek, Wacker jsme přidali druhou a také vítěznou branku. V poslední minutě se hosté ještě nadechli k rychlému protiútoku, Puchmertl nebezpečí zažehnal skluzem. Petřínskou rezervu tak porážíme 2:1.
V dalším kole hrajeme v neděli 1. září proti B-týmu domažlické Jiskry. Výkop utkání je naplánován na 10:30.