SK Hořovice – FK Slavoj Český Krumlov 3:2 (3:1)

o utkání proti Českému Krumlovu jsme vstoupili výborně a od prvních minut jsme si vypracovávali šance. Po hezké kombinaci přestřelil branku Majid, do podobných míst zakončil i Puchmertl po centru Mareše. V 10. minutě jsme potrestali chybu hostujícího gólmana, Landa krásnou trefou z první přesně trefil odkrytou branku. Po chvilce byl ve vápně faulován Majid a nabídnutý pokutový kop proměnil Vostárek. Ve 22. minutě to bylo už 3:0, když se výstavně trefil kapitán Mareš. Do poločasu jsme vstřelili ještě dva góly, trefy Záluského a Kosa ale nebyly uznány kvůli faulu. Po půlhodině hry hosté snížili po protiútoku.
Ve druhém dějství soupeř hru zlepšil, my jsme ale stále zahazovali šance. Vokůrka dvakrát brankáře nepřekonal a když Jihočeši v 80. minutě snížili na rozdíl jediné branky, schylovalo se k dramatu. Poslední okamžiky zápasu jsme ale ubránili a teď už vyhlížíme středu, kdy se na domácí půdě od 15 hodin utkáme s Duklou Praha.