SK Hořovice – FK Králův Dvůr 2:1 (1:1)

Do zápasu s Královým Dvorem jsme nevstoupili ideálně, když ve čtvrté minutě na velkém vápně zasekl Krátký a schovanou umístěnou střelou na zadní tyč poslal hosty do vedení. Postupně jsme se ale začali dostávat do hry, první náznak zlepšení předvedl ve 23. minutě Vostárek, který pelášil na branku po narážečce se Záluským, ale jeho levačce chyběla razance. Za okamžik jsme vyrovnali po standardní situaci, kdy si Kuška našel Vostárkův centr a hlavou překonal Tomana.
Krátce po změně stran Záluský našel Majida a ten střelou na bližší tyč dokonal obrat. Navýšit naše vedení mohl Vostárek, ale jeho brejku vystavil stopku Toman. V závěru se hosté pokoušeli o vyrovnání, za zmínku stojí hlavička Šumilova, která prolétla kolem tyčky. Vedení jsme udrželi a slavíme cenné tři body po vítězství 2:1.
Příští týden nás čeká výjezd do Rokycan, kde hrajeme v sobotu 12. října od 16 hodin.