Postup v MOL Cupu! SK Hořovice – FK Komárov 1:0 (1:0)

Do středečního pohárového derby jsme vstoupili nejlepším možným způsobem. Vokůrka již ve třetí minutě milimetrově našel Wackera, jehož zakončení k levé tyči nás poslalo do vedení. Následně si Wacker našel Smetanův centr, v nadějné situaci ale mířil jen nad branku. V další obrovské tutovce se po nádherné kombinaci po ose Vostárek, Záluský, Wacker ocitl třetí jmenovaný, ale selhal v zakončení. Následný pokus Jakuba Lukavského zblokoval Puchmertl. V závěru prvního poločasu měl dvě příležitosti Záluský, nejprve jeho střelu zblokoval komárovský obránce na rohový kop a poté trefil tyčku Skokánkovy branky.
Po změně stran se dlouho žádný z týmů nedostal k větší šanci. Až hostující Jakub Lukavský mířil tváří tvář proti Kotenovi, ten byl ale hodně rychle z branky a připsal si skvělý zákrok. Ve zbytku zápasu držel míč častěji soupeř, do žádné větší šance se ale nedostal. Centry s přehledem sbíral Koten a o zbytek se postarali obránci. Po čtyřech měsících tak znovu na domácí půdě porážíme Komárov výsledkem 1:0.